Zmień swój uśmiech!

22 listopada 2023

uśmiech 2

Krystyna Mancewicz

22 listopada 2023

Wakacje w pełni, chociaż wydaje mi się, że ruch na ulicach jest zbyt duży jak na tą porę roku. Czyżby zmieniły się nasze preferencje? Nie chcemy opuszczać murów miasta w okresie letnim? Bardzo lubię Warszawę o tej porze roku, ale ten rok nie przypomina mi poprzednich lat. Czy to dobrze? Nie wiem. Podążając tym tokiem rozumowania wpadłam na pomysł cyklu artykułów- jaki ma wpływ na nasze życie może mieć zmieniony uśmiech, czyli nowy? Czy zmiana koloru włosów, nowa fryzura, inny kolor tęczówki, utrata wagi jest tak bardzo zauważalna dla nas, a także dla ludzi nas otaczających? Chyba nie. Ale szeroki, czarujący uśmiech może otworzyć drzwi i znieść bariery na naszej drodze. Uśmiechając się szeroko mamy wrażenie, że żyjemy pełnią życia. Z drugiej strony, jeżeli mamy zastrzeżenia do swoich zębów, jeżeli nie chcemy lub nie możemy szeroko się uśmiechać , np. braki w uzębieniu, żółte zęby, choroby dziąseł, te wszystkie czynniki oddziałują na nasze życie. Jesteśmy bardziej zamknięci w sobie, nieufni w stosunku do innych, postrzegamy siebie jako mniej wartościowych. Poczucie własnej wartości, a wiec nasza samoocena jest mocno zaniżona. I może będziemy bardzo zdziwieni, że proste, równe, białe zęby sprawią, że czujemy się znacznie lepiej i w pracy zawodowej, i w życiu osobistym.

Czy jesteś gotowy na zmiany?
Czy zdarza ci się oglądać zdjęcia aktorów, modelek, i marzyć o takim uśmiechu?
Czy chciałbyś mieć białe zęby?
Czy jesteś zadowolony z wyglądu swoich dziąseł?

Czy wiesz co to jest bonding?

Na pewno znasz już odpowiedzi na te pytania. Dowiedz się, jak łatwo możesz poprawić swój uśmiech, dzięki nowoczesnej stomatologii. Zapraszam na wizytę do Artodonto

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6