Korony pełnoceramiczne i mosty

Protetyka to bardzo ważna i skuteczna metoda leczenia problemów z uzębieniem. Korony pełnoceramiczne i mosty to często jedyna i najlepsza możliwość uzupełniania braków uzębienia. To niezwykle trwałe i komfortowe rozwiązanie, które dobrze imituje naturalne zęby. Doświadczony protetyk z naszego gabinetu wstawi korony lub pełne mosty protetyczne po wcześniej dokładnej analizie Twojego uzębienia. Ważne jest, aby korony były dobrze dopasowane i spełniały swoją najważniejszą funkcję, czyli jak największego odwzorowania naturalnych zębów.

15-2

Jeśli korona zęba jest mocno zniszczona przez próchnicę, ma dużo wypełnień, optymalnym rozwiązaniem okazuje się  korona protetyczna.

Jest to uzupełnienie protetyczne, które odtwarza anatomiczny kształt zęba oraz przejmuje funkcję korony zęba.

Bardzo często korony protetyczne są  nie do odróżnienia od korony zęba naturalnego.

 

patients-big-difference-1Rodzaje koron:

  • korony metalowe,
  • korony lane na podbudowie metalowej licowane porcelaną lub kompozytem,
  • korony porcelanowe,
  • korony pełno-ceramiczne.

Korony protetyczne są wykonane ze stopów złota, stopów metali półszlachetnych, porcelany lub porcelany napalanej na metalu.
Coraz częściej wykonujemy korony porcelanowe na podbudowie z tlenku cyrkonu lub tlenku glinu.

Co to jest most protetyczny?

Most protetyczny jest  to rodzaj stałego uzupełnienia protetycznego, który uzupełnia częściowe  braki w uzębieniu. Najczęściej wykonuje się mosty oparte na dwóch zęba filarowych. I jeżeli  stan tkanek przyzębia i kości  wokół zębów filarowych jest prawidłowy, bezzębny wyrostek jest krótki i prosty, a elementy retencyjne mostu prawidłowo zaprojektowane i wykonane – to funkcje narządu żucia są przywrócone i pacjent przez długie lata nie odczuwa dyskomfortu i cieszy się pełnym uzębieniem.

Najwyższej jakości korony porcelanowe – Warszawa

Korony porcelanowe to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na implanty zębów lub pragną wybrać tańsze oraz mniej czasochłonne leczenie. W naszym gabinecie, którego siedzibą jest Warszawa, korony porcelanowe wykonane są z najwyższej jakości materiału – to właśnie dlatego odróżnienie ich od zdrowych stałych zębów jest prawie niemożliwe. Ta wyjątkowa cecha koron porcelanowych sprawia, że są one niezwykle popularne wśród Pacjentów. Jako lekarze z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak drogie potrafią być korony porcelanowe – Warszawa to miasto, w którym ceny koron są szczególnie wysokie. Aby nie przepłacać, skontaktuj się z nami, a z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji. Nasze korony porcelanowe łączą w sobie przystępną cenę i wysoką jakość – dwie cechy, które mają kluczowe znaczenie dla naszych Pacjentów. Warszawa to główny obszar naszego działania, jednak zachęcamy również Pacjentów z okolic stolicy do podjęcia leczenia w naszym gabinecie stomatologicznym.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6