Aparat Invisalign Warszawa

Aparat Invisalign to przełom w leczeniu ortodontycznym. Poza jego wysoką skutecznością – największą jego zaletą jest to, że jest praktycznie niezauważalny. Możesz zapomnieć o zamkach czy pierścieniach – Twoje wady zgryzy będą korygowane przez tak zwane alignery, czyli niewidzialne szyny. Lekarz ortodonta dopasuje je do Twojego uzębienia, po czym szyny idealnie wkomponują się w Twoje uzębienie. Ortodoncja cyfrowa jest przełomową dziedziną leczenia stomatologicznego, która wznosi je na niespotykany dotąd poziom.

APARAT INVISALIGN – Artodonto Warszawa – Śródmieście
aparat invisaling warszawa

Piękny uśmiech, proste, równe zęby wyglądają wspaniale. Podjęcie decyzji o leczeniu ortodontycznym w przypadku osób dorosłych często jest trudne. Wysokie stanowisko, spotkania służbowe, podczas których tzw. metalowy uśmiech nie zawsze jest pozytywnie odbierany.

invisalign warszawa śródmieścieLeczenie metodą Invisalign ułatwia podjęcie decyzji. Sprawia, że nikt nawet się nie domyśli, że jesteśmy w trakcie leczenia ortodontycznego. Główną inspiracją do stworzenia metody leczenia INVISALIGN były badania doktora H. D. Keslinga. Pracował on nad stworzeniem szeregu następujących po sobie pozycjonerów, które będą prowadzić do zamierzonego ustawienia zębów. W latach 40-tych taki pomysł był jedynie marzeniem, lecz nowoczesna technologia pozwoliła zrealizować tę wizję.

Przy wykorzystaniu bardzo zaawansowanej technologii cyfrowej otrzymujemy kompletny plan leczenia, począwszy od początkowej pozycji zębów aż do końcowego ich ustawienia, zatwierdzonego przez lekarza i pacjenta.

W tym systemie nie ma zamków ani pierścieni. Są niewidzialne transparentne szyny tzw. alignery, indywidualnie wykonane dla każdego Pacjenta.
I one krok po kroku przesuwają zęby w pożądanym kierunku. Wymienia się je co 1-2 tygodnie, aż do czasu osiągnięcia zadowalających efektów.

Korzyści ze stosowania Invisalign:

  • alignery Invisalign są niewidoczne – nikt nie wie, że jest się w trakcie leczenia ortodontycznego
  • alignery Invisalign są ruchome – czyli wyjmowane – zdejmuje się je podczas jedzenia i szczotkowania zębów
  • alignery Invisalign są wygodne i komfortowe
  • alignery Invisalign zapewniają swobodne mówienie

 

Leczenie Invisalign odbywa się pod opieką lekarza ortodonty, który kontroluje zakres ruchów zęba, dopasowuje aparat oraz wykonuje inne zaplanowane zabiegi. Jest to bardzo wygodna metoda. Na czas picia, jedzenia, mycia zębów aparat Invisalign zdejmuje się. Aparat Invisalign nałożony na zęby jest praktycznie niewidoczny, czyli nikt nie zauważy, że jest się w trakcie leczenia ortodontycznego.

I najważniejsze – połączenie zaawansowanej technologii cyfrowej oraz wiedzy i doświadczenia dobrego lekarza ortodonty daje naprawdę zadziwiający efekt.

aparat invisalign warszawa - efekty

Aleksandra Myrda

lek. dentysta

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6