Skaner wewnątrzustny

Aby coraz lepiej i w jak najbardziej komfortowy sposób leczyć Pacjentów, dobra klinika stomatologiczna (Warszawa wcale nie ma ich za wiele) stale uzupełnia sprzęt o najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną i zabiegową. Dlatego nabyliśmy skaner wewnątrzustny 3Shape TRIOS. 

Jest to urządzenie, które wykorzystuje najnowsze technologie cyfrowe. Umożliwia rejestrację pola protetycznego w ustach pacjenta. Szybko, precyzyjnie i wygodnie. Niepotrzebne są już mało przyjemne, kłopotliwe i obarczone błędem tradycyjne metody i narzędzia. Wyciski, łyżki protetyczne, wzorniki zwarciowe, gips w praktyce stomatologicznej powoli odchodzą do lamusa.

Dzięki skanerowi jakość odwzorowywania pola protetycznego jest nieporównywalnie wyższa. Nieosiągalna tradycyjnymi metodami dokładność sprawia, że wykonane prace protetyczne, korony, mosty, licówki, protezy są idealnie dopasowane. Znacznie poprawia to komfort ich użytkowania i zwiększa trwałość.

Przy pomocy skanera wewnątrzustnego dentysta może wieloaspektowo analizować wycisk cyfrowy, czyli obraz sytuacji w jamie ustnej. Różnicę między wyciskiem w plastycznej masie i odwzorowaniem cyfrowym natychmiast doceni każdy dobry stomatolog. Diagnozowanie na podstawie wycisku cyfrowego pozwala lepiej i efektywnie zaplanować leczenie.

Proces leczenia jest krótszy. Skraca się czas wizyty, gdyż nie są potrzebne „prace ręczne i rzeźbienie w plastelinie”. Dentysta może skupić się na pacjencie i wielowymiarowej analizie miejsca potrzebującego interwencji protetycznej. Nie jest potrzebne transportowanie wycisków, ponieważ klinika stomatologiczna Artodonto jest w stałym kontakcie z pracownią protetyczną i laboratorium ortodontycznym. Przyspiesza to i usprawnia pracę.

Dodatkowo skaner umożliwia wykonywanie zdjęć wewnątrzustnych w jakości HD oraz dobieranie kolor do naturalnych zębów. Wszystko to sprawia, że czas spędzony na fotelu dentystycznym jest nie tylko krótszy i przyjemniejszy, ale jakość pracy protetycznej i ortodontycznej jest lepsza niż przy konwencjonalnych metodach.

Skaner wewnątrzustny 3 Shape rewolucjonizuje również ortodoncję. Ortodoncja cyfrowa i cyfrowa protetyka dobrze służą Pacjentom, dlatego klinika stomatologiczna Artodonto chętnie specjalizuje się w tych dziedzinach. Umów się na wizytę. Warto.

ZALETY LECZENIA SKANEREM 3D

  • większe zadowolenia Pacjentów
  • lepsze diagnozowanie
  • lepsze planowanie leczenia
  • skrócenie czasu leczenia
  • idealny dobór barwy do naturalnych zębów
  • przyjemniejsze i efektywniejsze wizyty w gabinecie
  • zwiększenie precyzji prac protetycznych
  • większa wygoda i trwałość protez
  • bezpośrednie połączenie z laboratorium ortodontycznym

 

 

 

A przy okazji przedstawimy nasze ergonomiczne fotele:)

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6