Nowoczesne lasery stomatologiczne

Nowoczesna technologia w klinice Artodonto

 

Wizyty u dentysty często kojarzą się z bólem dyskomfortem. Aby przekonać się, jak wiele zmieniło się w tej kwestii dzięki nowoczesnym technologiom, warto odwiedzić klinikę Artodono w Warszawie!  Protetyk,  stomatolog, ortodonta, implantolog – wszyscy nasi specjaliści wykorzystują dziś w swojej praktyce lasery stomatologiczne, dzięki którym wiele zabiegów można przeprowadzić całkowicie bezboleśnie.

 

Jakie są zalety użycia lasera diagnostycznego?

Podstawą każdego leczenia jest prawidłowa postawiona diagnoza. Już na tym etapie z pomocą przychodzi laser diagnostyczny, który pozwolił wyeliminować tak nieprzyjemną dla pacjentów procedurę, jak badanie zębów zgłębnikiem. Naświetlona wiązką laserowego światła, zmieniona chorobowo tkanka zęba emituje promieniowanie fluorescencyjne, które jest wychwytywane i analizowane cyfrowo. Dzięki temu można precyzyjnie zlokalizować obszary wymagające interwencji specjalisty. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

 

 

Bezbolesne laserowe leczenie próchnicy

W klinice Artodonto laser stosowany jest do leczenia zmian próchnicowych czy zabiegów periodontologicznych. Jego zalety doceniają w szczególności pacjenci stomatologów, którzy nie znoszą borowania. Laser pozwala nie tylko na leczenie bezbolesne, ale i możliwie nieinwazyjne. Jego światłem posługiwać się można niezwykle precyzyjnie, w związku z czym zabieg ograniczony jest wyłącznie do chorobowo zmienionej powierzchni – nie narusza okolicznych, zdrowych tkanek.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6