Poznaj nas bliżej!

Zespół Artodonto to zgrana grupa ludzi, zawsze gotowych udzielić
Państwu fachowej pomocy stomatologicznej
z uśmiechem!

HISTORIA ARTODONTO

Nieustannie się rozwijamy

 • 2006

  Powstanie Artodonto

 • 2011

  Otwarcie drugiej kliniki

 • 2018

  Rozwój techniki 3D

 • 2020

  Intensywny czas pandemii

 • 2023

  Czasy obecne

W klinice Artodonto dbamy o Ciebie i o Twój uśmiech!

Artodonto od dwudziestu lat dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Warszawiankom i Warszawiakom jak najlepsze usługi dentystyczne. Tym dużym i tym małym też! Wysokiej jakości sprzęt i doświadczeni dentyści, to nasz sposób na sukces. Obsługujemy pacjentów nie tylko z Warszawy, ale także z całej Polski i z zagranicy.

Nie musisz szukać dalej – dobry dentysta czeka na Ciebie w Artodonto. Warszawa, ul. Stawki 4. Nasza klinika stomatologiczna ma wszystko to, czego potrzebujesz – świetnych lekarzy, profesjonalną opiekę i miłą atmosferę. Najlepszy dentysta w Warszawie – znajdź go w Artodonto!

Nowoczesne technologie

Artodonto dba o najwyższe standardy dla Twojego komfortu!

 • Tomograf

  Aby oferować naszym pacjentom najlepsze leczenie i dać poczucie pewności, że stawiane przez naszych dentystów diagnozy oraz proponowane terapie są najtrafniej dobrane, przywiązujemy wielką wagę do aparatury medycznej. Z powyższych powodów nabyliśmy ultranowoczesny tomograf CS 8200 3D. Posiada on moduł do obrazowania cefalometrycznego. Choć na tym zdjęciu wygląda niepozornie, jest to jedno z najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń tego typu w Polsce.

 • Stomatologia cyfrowa

  Stomatologia cyfrowa to najbardziej komfortowy dla Pacjenta i najbardziej efektywny sposób leczenia zębów i uzupełniania braków. Najpełniej jej możliwości wykorzystuje się w ortodoncji i protetyce. Podstawą jest oczywiście technologia, a konkretnie w przypadku naszej kliniki stomatologicznej jest to tomograf  CS 8200 3D oraz skaner wewnątrzustny 3Shape TRIOS.

 • Smile design

  Smile Design umożliwia wysoce wydajną  współpracę Pacjenta, lekarza i technika, dzięki temu jest możliwa wizualizacja końcowego efektu proponowanego planu leczenia, jego akceptacja oraz zrozumienie.

 • Skaner wewnątrzustny

  Jest to urządzenie, które wykorzystuje najnowsze technologie cyfrowe. Umożliwia rejestrację pola protetycznego w ustach pacjenta. Szybko, precyzyjnie i wygodnie. Niepotrzebne są już mało przyjemne, kłopotliwe i obarczone błędem tradycyjne metody i narzędzia. Wyciski, łyżki protetyczne, wzorniki zwarciowe, gips w praktyce stomatologicznej powoli odchodzą do lamusa.

 • PRF – fibryna bogatopłytkowa

  Jest to materiał autogenny pozyskiwany z krwi pacjenta. Krew żylna jest pobierana do sterylnych, próżniowych probówek, i po odwirowaniu w specjalnej wirówce, odsączana i ukształtowana w odpowiednim kształcie. PRF stymuluje gojenie i wzrost kości i tkanek miękkich poprzez powolne uwalnianie czynnika wzrostu. W skład fibryny bogatopłytkowej wchodzi także kolagen, elastyny, leukocyty. Dzięki temu powstają nowe naczynia krwionośne, następuje różnicowanie komórek śródbłonka, co w efekcie przekłada się na przyspieszone gojenie oraz regenerację tkanek miękkich i kostnych.

 • Nowoczesne lasery stomatologiczne

  Wizyty u dentysty często kojarzą się z bólem dyskomfortem. Aby przekonać się, jak wiele zmieniło się w tej kwestii dzięki nowoczesnym technologiom, warto odwiedzić klinikę Artodono w Warszawie!  Protetyk,  stomatolog, ortodonta, implantolog – wszyscy nasi specjaliści wykorzystują dziś w swojej praktyce lasery stomatologiczne, dzięki którym wiele zabiegów można przeprowadzić całkowicie bezboleśnie.

 • Nowoczesna dezynfekcja

  Możemy się pochwalić centralną sterylizatornią i fotelami z własnym systemem autodezynfekcji. Centralna sterylizatornia wyposażona jest w: termodezynfektor, autoklaw, urządzenie do konserwacji końcówek, myjki ultradźwiękowe. System autodezynfekcji foteli pozwala na zastosowanie specjalnych płynów dezynfekujących podczas pracy fotela. U nas możesz czuć się nie tylko komfortowo ale i bezpiecznie.

 • Mikroskop endodontyczny

  Mikroskop pozwala na powiększenie pola zabiegowego, dzięki czemu ma szczególne zastosowanie w endodoncji. Umożliwia wykonanie zabiegów z endodoncji. Aby leczenie zakończyło się sukcesem, mamy do dyspozycji: radiowizjografię nowoczesne systemy opracowania kanałów endometr – pozwala na pomiar długości kanałów systemy dźwiękowe i ultradźwiękowe do opracowywania i udrażniania kanałów zębowych

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj naszych specjalistów

Krystyna Mancewicz

lek. dentysta

Nicolaas Hahn

lek. dentysta

Aleksandra Myrda

lek. dentysta

Urszula Anaszewska

lek. dentysta

Adrianna Płaza

lek. dentysta

Bernard Zadrożny

lek. dentysta

Paulina Kuc

lek. dentysta

Karolina Ossowska

lek. dentysta

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6