Straumann

Implanty to bardzo często jedyny skuteczny i długotrwały ratunek w leczeniu stomatologicznym. Implanty grupy Starumann to synonim wysokiej jakości i trwałości produktu. Stosujemy je w naszym gabinecie stomatologicznym, bo wiemy, że to sprawdzone i dobre implanty. Leczenie implantologiczne to niezwykle złożona dziedzina stomatologii. Nie musisz wiedzieć, które implanty są trwałe – od tego jest nasz doświadczony implantolog. Podczas leczenia, wyjaśni Ci działanie implantów i zaplanuje leczenie, które będzie dla Ciebie najlepsze. Wszystko bez bólu i z uśmiechem na twarzy.

Plakaty_50x40a
Szwajcarska grupa Straumann to światowy lider w implantologii stomatologicznej i regeneracji tkanek. Najwyższe standardy jakości, wiedza zdobyta przez ponad pół wieku badań oraz precyzja komponentów to podstawa, która czyni terapię implantami Straumann najbezpieczniejszą i najlepszą z możliwych.
Najnowszym osiągnięciem jest SLActive – skok technologiczny w implantologii. Powierzchnia implantu ma zdolność przyciągania i wchłaniania płynów, co prowadzi do szybkiego wgajania implantu oraz znacznego zmniejszenia ryzyka infekcji. Dzięki temu mamy możliwość zrobienia odbudowy protetycznej już po 3-4 tygodniach.
Powierzchnia SLActive została stworzona, aby zapewnić:
większe bezpieczeństwo leczenia w każdych warunkach,

większą przewidywalność leczenia w warunkach zwiększonego ryzyka,
zredukowany czas wgajania do 3-4 tygodni10

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6