Nasze usługi

Sprawdź, co może zaoferować Tobie nasza klinika.
Przygotowaliśmy dla Ciebie przejrzysty cennik naszej oferty.

NASZE USŁUGI

Zobacz jak możemy Tobie pomóc

 • Stomatologia

  Stomatologia, a szczególnie stomatologia estetyczna, zakłada, że ponadczasowym, absolutnym i niezastąpionym wzorcem zdrowia i piękna jest zdrowy, naturalny ząb. Taki stan pomaga utrzymać lub przywrócić dobry dentysta, dobry chirurg stomatolog i dobry protetyk.

 • Protetyka

  Prawidłowo wykonane protezy zębowe, stałe czy też ruchome, nie zaburzają skomplikowanej współpracy zębów, błony śluzowej i stawu skroniowo-żuchwowego. Dobry protetyk to najlepsza gwarancja przywrócenia prawidłowego żucia, wymowy i oczywiście wyglądu. Gdy szukasz frazy „protetyka stomatologiczna – Warszawa”, to najlepszych specjalistów znajdziesz w Artodonto.

 • Ortodoncja

  Prawidłowy układ zębów ma znaczenie nie tylko estetyczne, ale wiąże się z prawidłowym funkcjonowaniem całego układu twarzowo-szczękowo-zębowego. Od tego zależy gryzienie, żucie, mówienie i ogólne samopoczucie. W mieście takim jak Warszawa, gdzie ortodonta jest na wyciągnięcie ręki,

 • Implanty

  Implanty zębów to najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe uzupełnienie protetyczne. Są to tytanowe elementy wszczepiane w kość szczęki lub żuchwy, które zastępują korzeń zęba. Umożliwiają one wykonanie różnego rodzaju prac protetycznych od pojedynczej korony do mostu obejmującego cały łuk zębowy. Implant zapewnia stabilną podstawę dla nowych zębów, stymuluje też tkankę kostną, co zapobiega jej zanikowi.

 • Chirurgia stomatologiczna

  Jeśli ząb zostanie zdiagnozowany jako niezdatny do leczenia zachowawczego, to jego ekstrakcją zajmie się doświadczony dentysta chirurg.

 • Bruksizm

  Pierwsze objawy bruksizmu mogą być niezauważone przez Pacjenta, ale na pewno rozpozna je dobry dentysta. Warszawa jest miastem, w którym łatwo o stres, będący najczęstszą przyczyną bruksizmu

cennik

Szczegółowy opis usług wraz z cenami

Прайс-лист

Прайс-лист Представленный ниже прайс-лист представляет собой раздел, в котором представлены цены и информация о процедурах. носит информативный характер и не является офертой по смыслу статьи 66 ч. 1 Гражданского кодекса.
Клиника Artodonto позволяет проводить процедуру в рассрочку 0%, пожалуйста, обратитесь в клинику за подробной информацией.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6