O tym czego brakuje

24 maja 2021

Krystyna Mancewicz

24 maja 2021

Niestety tak to już jest, że doceniamy coś  dopiero wtedy, kiedy  to stracimy. Jak zresztą zauważył Jan Kochanowski:

„Szlachetne zdrowie,
Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz,
Aż się zepsujesz.”

Niewielki ubytek w strukturze szkliwa zęba na początku jest niezauważalny, ale niewyczuwalna jeszcze językiem lub niewidoczna  dziurka powoli rośnie, aż staje się olbrzymim problemem. Rzutującym nie tylko na estetykę uśmiechu, ale przede wszystkim na funkcjonowanie całego organizmu.

Łatwo przeoczyć narastający kłopot.

W pełni rozumiem roztargnienie Pacjentów i to, że zawsze znajdzie się coś ważniejszego niż własne zdrowie. Nawał obowiązków, troska o dzieci, w ogóle mnóstwo pilniejszych spraw aniżeli  wizyta u dentysty.

Nikomu nie będę robić  wyrzutów. Raczej przedstawię rozwiązanie. Zamiast narzekać, trzeba korzystać z możliwości, jakie daje nowoczesna stomatologia. Diagnostyka próchnicy i jej leczenie jest dużo szybsze i efektywniejsze. I najtańsze. To naprawdę znakomita wiadomość dla zabieganych.

Szybka i perfekcyjna diagnostyka dzięki laserowi stomatologicznemu, to idealne rozwiązanie na dzisiejsze czasy. Dodać należy, że leczenie próchnicy laserem także jest o wiele lepsze i skuteczniejsze  niż tradycyjne borowanie. Promień twardego  lasera jest tak dobrany, że usuwa tylko  chorą tkankę zęba. Zdrową pozostawia. Dzięki temu wypełnienie  jest mniejsze. Leczenie takich zębów jest skuteczniejsze i całkowicie bezbolesne.

Nowoczesna stomatologia dysponuje  wieloma metodami, które umożliwiają zaoszczędzenie czasu. Skaner wewnątrzustny sprawdza się doskonale przy diagnozowaniu, planowaniu i leczeniu wad zgryzu. Dzięki wyciskom cyfrowym odbudowy protetyczne są przygotowywane szybciej i z większą precyzją. Podobnie jest z przygotowaniem implantów.

Jeśli z powodu pandemii, obawiasz się odwiedzić dentystę, to pragnę rozwiać Twoje wątpliwości. Klinika stomatologiczna Artodonto oferuje pełen zakres opieki dentystycznej. Starannie dbamy o bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Dwa osobne wejścia wprost z ulicy i dwie osobne recepcje ułatwiają umawianie wizyt w taki sposób, aby Pacjenci nie spotykali się ze sobą.

Gabinety są odkażane po każdym zabiegu. Stosujemy się do wszelkich zaleceń i obostrzeń. Śmiało można powiedzieć, że w takim reżimie gabinet stomatologiczny jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Warszawie.

Pomyśl, jak wiele oszczędzisz czasu, pieniędzy i stresu, gdy zamiast odkładać wizytę, umówisz się już dziś. Nie masz czasu, więc korzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań, które oferujemy.

Serdecznie zapraszam!

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6