Nie rezygnuj z terapii!

10 lutego 2021

Krystyna Mancewicz

10 lutego 2021

Okazuje się, że wielu Pacjentów nie wiedziało, że Artodonto działa pomimo pandemii. Działamy. Działamy, zachowując wszystkie zalecane środki ostrożności. Dbamy o bezpieczeństwo Pacjentów. Oferujemy leczenie problemów jamy ustnej w pełnym zakresie. Stomatologia estetyczna, leczenie próchnicy, stomatologia cyfrowa (szczególnie polecana w pandemii), implanty, ortodoncja. Wszystko to na najwyższym poziomie. Utrudnienia związane z koronawirusem przysparzają nam dodatkowych obowiązków, ale poza tym Klinika Artodonto funkcjonuje normalnie.

Nie daj się zwariować.

Od czasu pandemii osoby starsze mniej chętnie korzystają z pomocy medycznej. Głównym powodem są ograniczenia w dostępie do lekarzy. Rezygnacja z terapii ma nieodwracalne skutki. Jeśli tylko możliwe jest skorzystanie z pomocy specjalistów, należy to robić. I tutaj jest problem. Drugą, ale moim zdaniem równie istotną przyczyną zaniedbania terapii, jest obawa przed zakażeniem koronawirusem. Strach ten jest zrozumiały, ale strach nigdy nie jest dobrym doradcą.

Dlaczego w klinice stomatologicznej jest bezpiecznie.

Śmiało mogę powiedzieć, że ryzyko zakażenia w przypadku kliniki stomatologicznej jest mniejsze niż w przypadku innych dostępnych w Warszawie miejsc. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo, umawiamy wizyty tak, aby pacjenci nie spotykali się w poczekalni. Ogromny ułatwieniem jest to, że Artodonto posiada dwie recepcje z dwoma oddzielnymi wejściami wprost z ulicy.

Zgodnie z rozporządzeniami Klinika Stomatologiczna Artodonto wprowadziła ostry reżim antycovidowy. Dla nas nie jest to nic szczególnego. Gabinet stomatologiczny jak każdy gabinet, w którym wykonywane są zabiegi medyczne, zawsze jest utrzymywany w najwyższej czystości. Gabinety odkażamy po każdej wizycie.

Nasi lekarze dentyści i personel pomocniczy, który uczestniczy w zabiegach, nosi jednorazowe kombinezony, maseczki, rękawice i przyłbice. Odkażamy pomieszczenia po każdej wizycie. Używamy lampy wirusobójczej. W dodatku jesteśmy już po szczepieniu przeciw koronawirusowi.

Porzucenie rozpoczętego leczenia, to najgorsze wyjście. Nie rezygnuj z dentysty! Umów się na wizytę.

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6