Żółcie, brązy, beże…

12 listopada 2019

Krystyna Mancewicz

12 listopada 2019

Jesień potrafi zachwycać kolorami nie tylko w pejzażu, ale również w modzie. Według specjalistów z Istytutu Pantone do obecnie najmodniejszych barw zaliczają się:

Peach Pink – ciepły beżyk

Rocky Road – solidnay brąz

Sugar Almond – mocno karmelowy

Dark Cheddar – głęboka żółć

Orange Tiger – żółtopomarańczowy

Niewątpliwie proponowane barwy świetnie sprawdzają się na wybiegu, na spacerze, w pracy i w domu, zarówno jako dominujący kolor kurtek, płaszczy, sukienek jak i gustownych dodatków. Jest tylko jedno ale…

W żadnym wypadku żółcie, brązy i beże, jakkolwiek by były energetyczne, naturalne i twarzowe nie są odpowiednimi kolorami dla zębów. Nieodmiennie od tysięcy lat najmodniejsza jest biel! Zdrowy, naturalny uśmiech jest zawsze najpiękniejszą ozdobą, biżuterią i wizytówką. Najharmonijniej komponuje się z każdym typem urody, pasuje do każdej okazji i stylu ubierania się.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Artodonto – wybielanie zębówStomatologia estetyczna to specjalność naszej kliniki. Sztuka dbania o uśmiech znalazła wyraz w naszej nazwie: Artodonto = „art” + „odonto” z greckiego „donti” jak ząb. Każdy, komu zależy na pięknym uśmiechu powinien zapoznać się z możliwościami, jakie daje nowoczesna stomatologia estetyczna.

Nie szata zdobi człowieka, a uśmiech! Zapraszam na wizytę 🙂

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6