White Friday w Artodonto

23 listopada 2020

Krystyna Mancewicz

23 listopada 2020

W najbliższy piątek wielkie wyprzedaże, czyli Black Friday. Pomimo, że galerie handlowe będą czynne dopiero od soboty, ale z pewnością  znajdzie się wiele interesujących ofert, na przykład w handlu internetowym. Lekki spadek wykrytych zakażeń koronawirusem i poluzowanie obostrzeń, to  rzeczywiście wielki powód do radości. Wreszcie jakieś bardziej optymistyczne wiadomości w tym ponurym, jesiennym czasie. Ciemno, szaro – ale miejmy nadzieję, że  przyszłość będzie  jaśniejsza. I będzie!!!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych wybielaniem zębów do skorzystania z oferty White Friday w Artodonto. Każdy, kto zapisze się do końca piątku 27 listopada na zabieg wybielania zębów, uzyska rabat w wysokości 200 złotych na wybielanie zębów metodą Beyond. Warunkiem jest wykorzystanie tego rabatu do końca bieżącego roku.

Wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond jest szybkie, skuteczne i bezpieczne. Jest to jedna z najnowocześniejszych metod wybielania zębów, jakie może zaoferować dobry gabinet stomatologiczny. Artodonto od początku istnienia, czyli od 2006 roku, ma za cel bycie najlepszą kliniką stomatologiczną, więc posiadającą najlepsze wyposażenie techniczne. Jako jedna z pierwszych w Warszawie wprowadziłam do standardowej oferty zabieg wybielania zębów lampą Beyond. Oczywiście możemy oferować także inne sposoby poprawienia kolorystyki zębów, ale lampa wybielająca Beyond w ogromnej większości przypadków jest najlepszym wyborem.

Wystarczy jeden zabieg – efekt wybielenia widoczny jest od razu. Wybielania zębów za pomocą lampy Beyond rozjaśnia zęby od 5 aż do 14 tonów. Jeśli chcą Państwo przywitać Święta  Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok promiennym i białym uśmiechem, to proszę nie zwlekać. Któż to wie, jak długo będziemy mogli cieszyć się swobodnym dostępem do dentysty?

Przypominam, że dobra klinika dentystyczna, jest miejscem bezpiecznym pod względem epidemiologicznym. Wprowadzone obostrzenia pandemiczne minimalizują ryzyko zetknięcia się z koronawirusem (i innymi wirusami). Artodonto posiada dwa odrębne wejścia z ulicy i dwie osobne recepcje. Dzięki temu nawet pacjenci umówieni na tę samą godzinę nie kontaktują się ze sobą. Gabinety są staranne dezynfekowane po każdej wizycie. A personel jest zaopatrzony w jednorazowe kombinezony i pozostałe pandemiczne akcesoria.

Zapraszam na wizytę!

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6