Szczepionka na koronawirusa i życzenia na Nowy Rok!

22 grudnia 2020

Krystyna Mancewicz

22 grudnia 2020

Zgłosiliśmy się jako klinika stomatologiczna, aby jak najszybciej poddać się szczepieniu. Jest to dla nas ważne ze względu na dobro naszych Pacjentów jak i naszych bliskich. Zdecydowane obniżenia ryzyka zachorowania na covid-19 jest niezbędne, abyśmy mogli pokonać pandemię i powrócić do normalnego życia. Wszystkim powinno na tym zależeć.
Dlatego podaję numer telefonu, pod którym można uzyskać informacje na temat szczepionki – 989. Dla dzwoniących z zagranicy – 22 62 62 989.

Pacjent dobrze leczony, to Pacjent dobrze poinformowany.

Taką mam zasadę. Dzięki temu moi Pacjenci mają świadomość planu leczenia. I mogą dokonywać najlepszego dla siebie wyboru. To jest szczególnie ważne przy długotrwałych terapiach. Za sprawą nowoczesnej stomatologii cyfrowej – jesteśmy w stanie precyzyjnie zdiagnozować problem i przedstawić optymalne leczenie, co pozwala nam ograniczyć liczbę wizyt do niezbędnego minimum i przyspieszyć samo leczenie. To efekt rozwoju stomatologii. Dzięki temu dobry dentysta może zapewnić coraz lepsze efekty, zdrowotne, jak i estetyczne.

Bo zdrowie jest najważniejsze!

Świąteczne i noworoczne życzenia „Zdrowia!”, w tym roku zabrzmią szczególnie. Wszyscy mamy dość pandemii, rygorów i niepewności. Niektórzy z nas obawiają się nie tylko o swoje zdrowie, ale przede wszystkim o źródło utrzymania. Proszę się nie zamartwiać. Nic to nie da, a tylko podnosi poziom stresu. Dbajmy o zdrowie i dbajmy o siebie nawzajem. Widzimy, że we współczesnym świecie szczególnie liczy się umiejętność współdziałania.

Starajmy się dbać o siebie i swoich bliskich. Pamiętajmy, że żaden z nas nie jest osobną wyspą, przynajmniej w Warszawie. Wytrwajmy jeszcze chwilę w pandemicznych ograniczeniach. Nie takie trudności przeżywali nasi przodkowie. Już niedługo będzie wiadomo, jak szczepionka oddziałuje na pandemię. A wtedy wierzę w to,  że wszyscy odetchniemy z ulgą. A ogłoszona narodowa kwarantanna okaże się zupełnie niepotrzebna. Oby!

Życzę szanownym Pacjentom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zdrowia, optymizmu i spełnienia marzeń. Marzeń zwykłych, codziennych i tych niezwykłych! Wszystkim nam życzę, aby walka z pandemią zakończyła się sukcesem. Aby nikt z naszych bliskich nie ucierpiał od koronawirusa i abyśmy za rok spotkali się w dobrym zdrowiu.

Serdeczności od Zespołu Kliniki Artodonto!

Dla przypomnienia. Do końca roku można skorzystać z promocji na wybielanie. Klinika Stomatologiczna Artodonto. Warszawa. Sam zabieg może odbyć się już w nowym roku, ale zapisać należy się wcześniej.

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6