Pamiątka z wakacji? Białe zęby!

5 sierpnia 2019

5 sierpnia 2019

Większość z nas z pewnością  cieszy się piękną opalenizną. Nawet jeśli spędziliśmy urlop w kraju, a nie w tropikach. Ale co najlepiej uzupełnia i podkreśla naturalną opaleniznę? Odpowiedź jest jasna jak słońce. Nic nie może lepiej pasować do wypoczętej i opalonej buzi  niż promienny i biały uśmiech.

Mamy najlepszy czas, aby skorzystać z nowoczesnych metod wybielania zębów. To bardzo proste zabiegi, a efekt jest dużo trwalszy niż opalenizna.

Pierwsza z polecanych przez nas metoda to metoda nakładkowa. Stosuje się ją samodzielnie w domu. Żel wybielający jest aplikowany do specjalnej, indywidualnej nakładki, którą umieszcza się na zębach. Podczas rozkładu aktywnego składnika żelu, tlen jest wchłaniany w szkliwo i zębinę, sprawiając, że w miarę upływu czasu zęby stają się coraz bielsze.

Druga metoda skutkuje bardziej długotrwałym wybieleniem zębów.  Zabieg przeprowadzany jest w gabinecie stomatologicznym przez lekarza stomatologa za pomocą urządzenia do wybielania , lampy Beyond. Jest to najbardziej wygodny i bezpieczny sposób wybielania zębów. Urządzenie wybielające Beyond emituje zimne, niebieskie światło o wysokiej częstotliwości, które aktywuje i przyspiesza proces wybielania. Jest to technika sprawdzona klinicznie i bezpieczna. W trakcie zabiegu osłaniamy dziąsła specjalnym preparatem, tzw. płynnym koferdamem. Substancją wybielającą jest żel – 35% roztwór nadtlenku wodoru. On sprawia, że po 30 minutach zęby są dużo bielsze.

Więcej informacji o metodach wybielania zębów znajdą Państwo w tym artykule. Który ze sposobów na wybielanie zębów wybrać dla siebie? Najlepiej gdy w takich sprawach doradza dobry dentysta. Klinika stomatologiczna Artodonto, która specjalizuje się w stomatologii estetycznej. posiada zarówno odpowiedni sprzęt, jak i lekarzy stomatologów. Życzę Państwu jak najlepszego wykorzystania pozostałego czasu wakacji i serdecznie zapraszam na wizytę.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6