Dzieci na wakacjach, a dorośli wreszcie mogą być grzeczni!

25 czerwca 2019

Krystyna Mancewicz

25 czerwca 2019

Każdy, kto ma dzieci, wie jak wiele trzeba poświęcić im uwagi, a także jak wiele czasu pochłaniają zwykłe,codzienne obowiązki związane z ich edukacją, zdrowiem oraz rekreacją  Jeszcze jest praca i zajmowanie się domem. Życie w roku szkolnym wygląda jak nieustanna gonitwa. Praca, dojazdy do szkoły, transport na zajęcia dodatkowe, obowiązki domowe.

W tym kołowrocie bardzo często po prostu zapominamy o obowiązkach wobec swojego organizmu. Więc, trawestując znany tekst piosenki Kazika, gdy wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni i nie ma dzieci w domu, to możemy być… grzeczni! I umówić się wreszcie na wizytę u dentysty. I innego lekarza.

Nawet gdy nie ma żadnych widocznych ani bolących powodów do niepokoju, należy przynajmniej raz w roku udać się na przegląd zębów. Niewielkie zmiany lub ubytki zagrożone próchnicą z łatwością odkryje nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Laser diagnostyczny wskaże bezbłędnie zainfekowane miejsce. Leczenie będzie szybkie i absolutnie bezbolesne. Próchnica nie ma szans, gdy dbamy o profilaktykę i zwalczamy ją w zarodku. Wtedy jest szybko i najtaniej. I bezboleśnie.

Przy okazji wizyty kontrolnej, możemy pomyśleć o takim drobnym zabiegu, ale jakże niezbędnym,  jak usuwanie kamienia nazębnego. I zapoznać się z nowoczesnymi metodami stosowanymi w stomatologii estetycznej. Wybielanie zębów metodą Beyond na pewno sprawi długotrwałą satysfakcję. Można też skorzystać z leczenia protetycznego albo na spokojnie dowiedzieć się, jak korzystnym dla nas rozwiązaniem są implanty zębowe. Korekta zgryzu, ortodoncja, w tym aparat Invisalign, to świetny sposób na proste i równe zęby. (Więcej o stomatologii estetycznej – wystarczy kliknąć)

Nasze dzieci wyjeżdżają na wakacje, ale my, wyjąwszy urlopy, jesteśmy na posterunku. Nie ma żadnych  wymówek, tym bardziej, że Warszawa latem jest bardzo przyjemna. Nie ma korków na ulicach, ludzi jest mniej, a tym samym są bardziej przyjaźni dla siebie.  W Artodonto czeka na Państwa protetyk, ortodonta, endodonta, periodontolog, implantolog – każdy z nich to dobry i doświadczony dentysta. Choć nawet dentysta czasami miewa urlop, na pewno uda nam się uzgodnić odpowiedni termin. Proszę nie zwlekać z umówieniem się na wizytę. Wakacje tak szybko się kończą.

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6