Najlepszy aparat ortodontyczny

4 lutego 2020

Krystyna Mancewicz

4 lutego 2020

Zawsze moją ambicją było zapewnienie pacjentom najnowocześniejszych metod leczenia i najnowocześniejszego sprzętu. Ale nowoczesność nie jest celem samym w sobie, dlatego przede wszystkim dobieramy terapię pod kątem jej skuteczności i komfortu pacjenta.

Oprócz dwóch ultranowczesnych cyfrowych systemów leczenie wad zgryzu – metoda Invisilign i ClearAligner – zapewniamy pełny wybór tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Mają one swoje niewątpliwe zalety. Oczywiście technologia cyfrowa i w tym przypadku znakomicie ułatwia diagnozę i przygotowanie planu leczenia. Skaner wewnątrzustny jest bardzo precyzyjny w odwzorowaniu układu zębów, a przy tym jest wygodny dla pacjenta. Łącząc zalety cyfrowej technologii (diagnostycznej, wizualizacyjnej i archiwizacyjnej) ze sprawdzonym tradycyjnym aparatem ortodontycznym uzyskujemy świetne wyniki.

Należy tutaj dodać, że tradycyjny aparat ortodontyczny to pojęcie dość szerokie. W klinice stomatologicznej Artodonto oferujemy kilka typów takich aparatów – metalowe, estetyczne (kompozytowe, kryształowe, ceramiczne), samoligaturujące oraz lingwalne. Zapraszam do zapoznania się z możliwościami technicznymi Artodonto, jakich zazdrości nam niejeden dentysta. Warszawa zasługuje na najlepsze rozwiązania. Wszyscy chcemy, żeby była uśmiechniętym miastem 🙂

Do zobaczenia podczas wizyty!

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6