Implanty stomatologiczne. Warszawa

16 października 2020

Krystyna Mancewicz

16 października 2020

Niezależnie od tego czy wpiszesz w wyszukiwarkę implanty stomatologiczne, implanty zębowe czy implanty zębów, na pewno otrzymasz mnóstwo ofert. I to wcale nie jest nic dziwnego. Implanty stanowią już około 20% przychodów przeciętnej kliniki stomatologicznej. Tak mówi statystyka. Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z tej  najlepszej na chwilę technologii uzupełniania braków zębowych. Jeśli tylko ze względów zdrowotnych jest możliwe użycie implantu, będzie to lepsze rozwiązanie aniżeli uzupełnienie za pomocą  koron  lub protezy. Nikogo już nie trzeba przekonywać, że jest to ze wszech miar  opłacalne rozwiązanie.

Koszt implantów

Dzięki upowszechnieniu się implantów ich koszt jednostkowy spadł. Jednocześnie banki coraz częściej oferują możliwość kredytowania takiej terapii. I słusznie, ponie jest to praktycznie rzecz biorąc inwestycja w zdrowie i wygląd, która dzięki długowieczności implantu i jego walorom na pewno będzie opłacalna.

Dobry implantolog. Warszawa

Wobec licznych gabinetów, jakimi może pochwalić się Warszawa, jak wybrać ten najlepszy? Duże znaczenie ma renoma, jaką cieszy się nie tylko wybrana klinika stomatologiczna, ale przede wszystkim pracujący w niej dentysta implantolog.

Od wielu lat współpracujemy ze specjalistą o europejskiej renomie. I to nie wszystko. Nasza klinika korzysta z najlepszych materiałów i najnowocześniejszych technologii, a w zeszłym roku wdrożyliśmy standardy stomatologii cyfrowej. Stomatologia tradycyjna różni się tak od stomatologii cyfrowej jak wycisk w plastelinie od precyzyjnego odwzorowania 3D. Skaner wewnątrzustny to znakomite narzędzie. Instrument godny wirtuoza!

Stomatologia cyfrowa a stomatologia estetyczna

Drobne ułamki milimetra decydują nie tylko o wygodzie i wyglądzie uzupełnienia, ale przede wszystkim o zdrowiu i trwałości implantu. Stomatologia cyfrowa jest dużo bardziej precyzyjna  niż tradycyjna. Doskonale ułatwia diagnozowanie i planowanie leczenia ortodontycznego, protetycznego i implantologicznego. Oszczędza czas, zmniejsza liczbę wizyt oraz eliminuje zbędne kontakty osobiste z podwykonawcami. W dzisiejszym pandemicznym czasie, ma to szczególne znaczenie.

I to jest jeszcze jeden powód, dla którego warto wybrać klinikę stomatologiczną Artodonto

Posiadamy dwie osobne recepcje z odrębnymi wejściami, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo epidemiologiczne w tym trudnym czasie. Zapraszam na konsultacje stomatologiczne. Regularny przegląd zębów to podstawa profilaktyki, która odpowiednio prowadzona pozwala uniknąć mierzenia się z problem, jaki implant wybrać.

Wiele da się ukryć pod maseczką, ale zasłanianie problemu go nie zlikwiduje, a odwlekanie wizyty sytuację tylko pogorszy, więc proszę nie czekać, tylko od razu umówić się na wizytę. Zapraszam!

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6