Wiosna zmian!

27 marca 2019

Krystyna Mancewicz

27 marca 2019

Wiosna! Czas zrobić porządki. Dobra klinika stomatologiczna zasługuje na dobrą stronę internetową, prawda? Poprzednia strona nie wyglądała źle, ale po kilku latach czas na zmianę.

Trzeba podążać z duchem czasu. Zmieniliśmy logo Artodonto na bardziej internetowe, czyli nowoczesne, zrewitalizowaliśmy layout strony głównej. Obecnie przeglądamy artykuły, aby zawierały wszelkie informacje potrzebne nie tylko robotom internetowym, ale przede wszystkim Pacjentom, zgodnie z naszą dewizą – Pacjent dobrze leczony, to również Pacjent dobrze poinformowany. Zorganizowaliśmy nową sesję fotograficzną, aby lepiej pokazać naszą klinikę i jej wyposażenie, które jeszcze u nas nie były. A także robimy nowe zdjęcia naszych specjalistów, bo każdy dobry dentysta zasługuje na docenienie.

Oprócz tego, jako rozwinięcie identyfikacji wizualnej, wprowadziliśmy nowe oznaczenia gabinetów i oferowanych usług w naszej klinice.

Powodem zmian była również chęć podążania za obecnymi trendami estetycznych. Nowoczesna klinika dentystyczna musi wyglądać odpowiednio. Zawsze zależało nam na tym, żeby w pełni odpowiadać również Państwa potrzebom estetycznym i jak najlepiej z komunikować się z każdym Pacjentem.

Swoją drogą jak to dobrze, że w stomatologia estetyczna nie podlega trendom modowym. Od zawsze wzorem piękna są zdrowe naturalnie białe zęby. Nie biżuteria nazębna, kolczyki w języku czy wardze. A jedyne dopuszczalne, a nawet pożądane zmiany, to rozwój technologii stomatologicznej, która umożliwia zadbanie o Państwa zdrowie i piękny uśmiech. Dlatego podążamy za naukowymi osiągnięciami i doskonalimy nie tylko nasze umiejętności, ale także nabywamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.

Życząc Państwu samych dobrych chwil tej wiosny, zapraszam na wizytę.

O autorze

Krystyna Mancewicz

Od dziewięciu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu ultranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się. Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta.

Kontakt

Klinika Stomatologiczna Artodonto.

00-193 Warszawa Śródmieście

ul. Stawki 4a i Stawki 6